קטגוריות
כתבות

איך למצוא עבודה בדרום?

בשנה האחרונה הולך וגדל מספר המובטלים ולפעמים נראה או מרגיש לנו שהנה עוד רגע כל המדינה יוצאת לחלת וכולנו נשב במפרסות. אז זהו שלא, במיוחד כשאנחנו מדברים על משרות בדרום הארץ, שם תוכלו למצוא מספר גבוה ומגוון של עבודות. אז אם אתם תושבי הדרום או שרק עברתם לאזור היפה בארץ ואתם מחפשים אחר עבודה, המאמר הבא הוא עבורכם.

דברים טכנים
אחד הדברים הראשוני שתצטרכו לעשות הוא לשפצר את קורות החיים שלכם, דווקא בתקופה כזו שעל כל משרה יש כמעט שלושה מועמדים, תצטרכו לעשות הכל על מנת שקורות החיים שלכם יהיו מהבולטים ביותר. לכן פרטו יותר בנוגע לדברים שאתם טובים בהם, כמו עבודה מול מחשב וכמובן תוכנות כמו וורד ופוואר פוינט ועוד. אך מעבר לקורות החיים המציאו לעצמכם גם פורפיל באחד מאתרי הדרושים, השקיעו באודות עליכם וכמו במסמך קורות החיים, דאגו להבליט ולפרט על הדברים שאתם טובים בהם. מעבר לכך תוכלו גם לשלם דמי רישום או דמי חברות בסכומים סימליים לרוב ולקבל יותר הצעות עבודה.

חלוקה לפי אזורים
באזור הדרום ישנם אינספור אופציות של עבודה, תוכלו להתחיל למנות אותם בנמלים שנמצאים באשדוד או במפעלים שנמצאים דרומה יותר לכיוון שדרות ושער הנגב. אך יחד עם כל אלו גם הנגב עצמו ובאר שבע מלאים במקומות עבודה שונים, החל מעבודות במוקדים, עבודות לוגיסטיות ואפילו עבודות הוראה והדרכה. לכן חשוב שגם נתחום את האזור בו אנחנו רוצים לעבוד בו, כאשר באר שבע נחשבת לאחת הערים הגדולות בדרום וגם לה יש מה להציע, אך יחד עם זאת גם בערים כמו אשקלון רחובות ואשדוד יש היצע לא קטן.

סיכום
אומנם 2020 הביאה איתה את גלי האבטלה למימדים חדשים שלא נראו פה קרוב לעשור, אבל אם תשפצרו מעט את קורות החיים שלכם, תיהיו עקבים בחיפושים ותתחמו את האזורים הגאוגרפים שתוכלו לעבוד בהם תוכלו למצוא עבודה בקלות. לכן אם רק עברתם אל הדרום או שאתם תושבים חדשים בדרום ומחפשים עבודה, אל תלחצו והתמקדו בחיפושים!

מגוון עבודות בדרום באתר סחבק!