קטגוריות
כתבות

חברות מעניינות למודיעין עסקי

מודיעין עסקי מבוסס לא מעט על מודיעין צבאי הוא נע בין בניתוח האויב, עד למעקב אחרי פרסומים של העסק ופעילויות שאותן הוא מבצע וגם בדיקה של שותפויות עתידות. כמובן שכל חברה משקיעה באיכות ובצורות המעקב השונות, חלקן לא מסתפקות רק בשיטות כמו איסוף מודיעין גלוי(פרסומים שונים, השקעות פומביות וכו) אלא גם מבצעות מודיעין מעמיק כמו חקירת קהל היעד ואפילו הנדסה הפוכה למוצרים שלו(הבנת התהליכים ההנדסיים של המוצר). חברות מודיעין עסקי מובילות – https://www.dbisrael.co.il/db-experts/articles/business_intelligence_27_01_2021

אמ איי אמ

חברה בעלת שלושים שנות ניסיון ומתמחה במגוון רחב של איסוף מודיעין, רוב אנשי הצוות הם יוצאי קהילת המודיעין ופועלים על פי אישורי משרד המשפטים השונים. מלבד לאיסוף מודיעין עסקי חברת אמ איי אמ מבצעת חקירות כלכליות בכל מיני דרגות ואפילו חקירות פרטיות ואישיות.

החברה מורכבת ל5 מחלקות-

1.דסק מידענות

מבצע עיבוד מידע ואיתור מידע באמצעות הרשת, מחלקה זו פועלת בעיקר על מנת להשיג יעד מודיני מוגדר או בפעילות משלימה עבור חקירות המתבצעות.

2. דסק מבצעי

דסק זה עוסק בעיקר החקירה ומבצע פעילות בשטח כמו מעקב תצפית וחקירות סמויות, דסק זה אחראי בצורה ישירה על החקירה והוא הזרוע הביצועית של החברה.

3. דסק כלכלי

דסק זה אחראי על התחום הכלכלי של החקירות, החל איתור נכסים וכספים, איתור יורשים ותרמיות.

4. דסק טכנולוגי

אחריות הטכנולוגית כמו איסוף מידע דיגיטלי ממחשבים פלאפונים וכו נעשה על ידי דסק זה ואמון על גם האזנות.

5.דסק ח'ו"ל

על דסק זה ישנה האחריות לשיתופי פעולה מודיעיניים עם חברות חקירות אחרות, פעילות בחוץ לארץ ועוד.

ויצמן יער

אחד ממשרדי החקירות הוותיקים והמוכרים בארץ, בעיקר מוזכר בפרשיות כדורגל שונות ואהבים. אך יחד עם כל אלה חברת ויצמן יער מספקת מספר אופציות חקירה אשר יכולות לעזור לכם, בין אם אתם מתכוונים לבצע עסקה עם חברה אחרת ובין אם אתם רוצים לבדוק את אמינות העובדים שלכם.

1. מידע על לקוחות וספקים-  כדי לוודא כי עסקאות הרכישה השגרתיות לעסק שלך, יעשו מול אנשים אמינים והגונים תוכלו בדוק את על ידי ויצמן יער.

2. מידע על מתחרים- בשביל לשמור על יתרון מוקדם

3.מידע על הזדמנויות חדשות- בדיקה מעמיקה בתחום העסקי שלכם, על מנת שתוכלו תמיד לשמור על היתרון

4. מידע על מתחרים פוטנציאלים- בדיקה כזו יכולה לעזור לכם להתכונן טוב יותר מבחינה עסקית ושיווקית.

5. מודיעין בנוגע לעובדים- אם עלה בכם חשד בנוגע למעילה של אחד העובדים שלכם מהעסק, או שאתם חושבים שעובד שלכם מבצע ריגול נגדי- תוכלו להיעזר בויצמן יער.