קטגוריות
כתבות

טפטים לחדרי ילדים

עיצוב חדר הילדים שלנו יכול להיות לפעמים דבר מורכב, בין אם מדובר במתבגר ובין אם מדובר בתינוקת. כך או כך האופציות כיום יכולות להיות רבות ולעיתים גם נצטרך להתחשב בדעה גם של בן הזוג או של המתבגרת עצמה, וכך פתאום עיצוב החדר יכול להיות דבר נורא מורכב. אך בשביל להסיר את המורכבויות באזורים שאתם לא צריכים בחיים שלכם, כל מה שאתם צריכים כאשר אתם מעצבים את חדר הילדים אצלכם בבית הוא טפט! כן כן מה שקראתם. כיום תוכלו למצוא מגוון רחב של טפטים במגוון מחירים, מידות, גדלים ועיצובים. ולא אלו לא אותם טפטים שהורגלתם אליהם משנות התשעים, אלא חידושים שכאלו עוד לא ראיתם.

טפטים לחדרי תינוקות

עיצוב של חדר תינוקות אמור לשאוף ולמקסם את יכולת החדר להפוך למקום רגוע ושליו עבור התינוק, כך שיוכל להסתכל על דברים בצבעים רכים ונעימים ושיעזרו לו להירדם מעולה. לא מעט מחקרים גם מראים כי גוונים בהירים ורכים בדוגמת ורוד, תכלת ועוד אמורים להשרות אוירה רגועה יותר בחדר ועל היושבים בו. לכן עבור התינוקות שלכם תוכלו למצוא כיום טפטים צבעונים עם רקע ורוד נעים או ציורי חיות על רקעים תכלת, כחול, ורוד ועוד צבעים רכים ונעימים. כל אלו יכולים להיות עדיפים על צביעה מחודשת של חדר, עיצוב מחדש של ארונות ועוד, כך גם תוכלו להחליף את הטפטים בהתאם לגיל.

טפטים לחדר ילדים

כאשר הילד מתבגר מעט הוא לרוב גם מביע דעה כאשר מדובר בעיצוב החדר שלו, ולבטח אם אתם לא שמתם לב הוא כבר יגיע אליכם וידרוש עיצוב מחדש(בטח אם השארתם לו חדר עם דובונים על רקע תכלת). לכן לגילאים אלו יש לא מעט טפטים אשר יעזרו לכם להחליט יחד איתו ולא לעצב את החדר בצורה מבהילה מידי, תוכלו למצוא טפטים בצורות מפות מרהיבות של העולם, קירות גרפיטי, רכבים ונופים שונים אשר יתנו לו או לה את ההרגשה כי גם להם יש את היכולת להביע את עצמם בחדר שלהם.