קטגוריות
כתבות

למה לגור באילת?

העיר אילת נחשבת לעיר התיירות  הרשמית של ישראל, ולמרות שעוד ועוד ישראלים בוחרים לא מעט בחול על פני אילת, בשנים האחרונות היא נחשבת לאחת הערים המתפתחות בישראל. למרות הנפילה שחוותה העיר עם תחילת מגפת הקורונה ועם מעל ל 70 אחוז האבטלה בלא מעט מהחודשים, הצליחה להתאושש במהירות רבה ויחד עם מעל ל20 פרויקטים המתקיימים במקביל בעיר, אילת הופכת להיות הדבר החם הבא בין המדבר שמקיף אותה. כך שבשנים הקרובות לא תהפוך רק לאזור השקעה ולבתי קיץ, אלא תשמש בית ללא מעט מקצועות מלבד תיירות וגם תהפוך לאזור מזמין לזוגות צעירים.

למה לגור באילת- עובדי הוראה וסטודנטים

אחד התחומים שהולכים ומתפתחים בשנים האחרונות בעיר אילת, הוא תחום ההוראה והאקדמיה. עם הכניסה של שלוחת בן גוריון לאילת שהביאה לא מעט סטודנטים ללמוד ולגור בעיר הקיץ הנצחית של ישראל, גם עובדי ההוראה מקבלים כיום לא מעט תמריצים על מנת להגיע ולעזור בגידול המתוכנן לעיר. כך שעובדי הוראה יוכלו להנות מלא מעט בונוסים שונים בהתאם להתחייבות שלהם במוסד, חלקים מן עובדי ההוראה יהנו מבונוסים היכולים להגיע גם ל100 אלף שקלים בשנה. גם הסטודנטים נהנים מלא מעט דירות ברות השגה בעיר, יחד עם דירות אלו אפשר להוסיף גם לא מעט עבודות המתאימות לסטודנטים באילת, כמו מסעדנות, תיירות ושירותים טכניים.

למה לגור באילת- חסכון כספי לכל משפחה

העיר אילת מתפתחת ומתרחבת, החל מפינוי שדה התעופה שנתן "אוויר" לנשימה במרכז העיר ועד אל שכונות חדשות הנבנות בפרברי העיר. כל אלו מזמינים אליהם משפחות ותיקות וצעירות, כאשר בתים חדשים ומגוונים יכולים להכיל משפחה מרובת ילדים או זוג לאחר פרישה שרוצה להנות מהטבות העיר. אך כאשר אנחנו מדברים על הטבות כספיות ומחירים נמוכים, אלו לא רק כוללים את המע"מ שאינו חל על הקניות באילת, אלא גם על הטבות המס שלהם זכאים תושבי אילת כחלק מכך שאילת נחשבת גם לאזור סחר חופשי. בנוסף זכאים תושבי אילת לעד 10 אחוז החזר מס מהכנסות שלהם בכל שנה.

למה לגור באילת- יזמים

לא רק שהעיר אילת נחשבת לאזור סחר חופשי, מה שמביא איתו לא מעט הקלות מס בעסקאות המתבצעות בתוך העיר וליזמים הגרים בה אבל העיר אילת אשר נמצאת בתנופת התפתחות אדירה. תראו רק את כמה דירות למכירה באילת יש כרגע ותבינו מדוע היא מזמינה אליה יזמים בתחומים שונים. בדיוק כמו העיר בתל אביב גם בה יש לא מעט אפשרויות שונות להשקעה בעיר. ישנן השקעות נדלניות שונות כמו השכונות החדשות שנבנות בעיר אילת, החל מקניית בית פרטי ועד ליחידת דיור. בנוסף יזמים יוכלו להנות גם מאזור המסחר החדשים אשר נבנים בעיר אילת וגם מהטבות המס השונות.